Avasta uus salapaik Eesti džunglis

Odi Resort on puhkemaja, mis pakub ainulaadset puhkust keset metsikut loodust Loode-Eesti rannikul.

Avasta traditsioonilise Eesti rannaküla elustiil kaasaegses võtmes ja imetle Põhjamaist loodust igal aastaajal

Odi Spaa & Wellness

Saa osa imelisest privaatsest minispaast, mille inspiratsioonina oleme kasutanud ümbritsevat loodust. Tunneta sauna kuumust, kümblustünni meeldivat lõõgastust ja vihmaduši rahustavat voolu. 

Naudi päikeseloojangut saunalavalt ja suple kümblustünnis otse tähtede all.

Arhitektuur

Maja ehitamise alguspunkt on kohalik kultuuripärand, kus palkmaju on ehitatud sajandeid. Odi Resort on meie nägemus 21. sajandi palkmajast, kus traditsioonilise joonega hoonesse on toodud valgust ja lisatud kõik kaasaegsed mugavused.

Jätkusuutlikus

Odi Resorti ümbritseb umbes 10 hektarit heinamaad ja metsa, kus saavad kasvada sellele piirkonnale omased taimed ja elutseda erinevad loomad ja linnud. 

Oleme niitnud ja puhastanud külastajatele mugavaks kasutamiseks ainult maja vahetu ümbruse. Majast kaugemal asuvad niitmata osad soodustavad elurikkust, mis aitavad kaasa Eesti liikide ja nende elupaikade säilimisele. Niitusid peetakse maailma kõige elurikkamateks ökosüsteemideks.

Heas seisus ökosüsteemid ja elurikkad maastikud tagavad meile puhta õhu, vee, toidutootmise jätkusuutlikkuse, aineringete toimimise, kliimamuutustele vastupidavuse, füüsilise ja vaimse tervise ning paljud muud, mida me iseenesestmõistetavaks kipume pidama.

 

Toad ja mugavused

Kolmes magamistoas on pehmed ja mugavad voodid luksusliku satäänkangast voodipesuga. Akendel on pimendavad kardinad. Magamistubadest on imeilus vaade külale ja kirikule. Elutoast avaneb panoraamvaade ürgsele kiviaiale ja paksule metsale. Kuna maja asub liivasel rannamaastikul, ümbritseb Odi Resorti palju kadakaid ja mände, nii et maja ümbrus on roheline aasta ringi.  

Elamused

Odi Resort on puhkemaja Eesti džunglis, kuid ainult 40 km kaugusel Tallinnast. See on mõeldud hedonistidele, kes armastavad metsikut loodust, head sauna, päikeseloojanguid terrassil ja mugavat luksust. Teid tervitab külm valge vein külmkapis ja hoolega valitud detailid, et pakkuda mõnusat puhkust ja rõõmsaid hetki.

 

Avasta Läänerannikut

Mere õhku on tunda juba hoovis, kuid kohalik rand asub umbes 20-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Autosõidu kaugusele jäävad imelised liivarannad Leetses, Kloogal ja Keibus. Paldiski poolsaarel saab imetleda kuulsat paekallast ning Laulasmaal nautida männimetsade hõngu.

 

Põnev ajalugu keskajast lähiajaloo pärandini

Magamistoa akendest paistab Harju-Madise kirik, mille aiast avanevad imelised vaated merele ning suveperioodil on kirik enamasti avatud. Lähedal asuvas Padise külas asub Põhja-Euroopa ainukei säilinud keskaegne tsistertslaste klooster, kus tänapäeva asub kaasaegne külastuskeskus. Nõukogude ajal kinnise linna staatuses olnud Paldiskis saab tutvuda sealse põneva pärandi ja salapärase tuumaobjektiga. Rummu karjääris on võimalik tegeleda veespordiga või vaadata ringi ainulaadses keskkonnas, mis on olnud mitmete filmide ja muusikavideote võttepaigaks.

 

Tutvu kohaliku toidukultuuriga

While Odi Resort offers a fully equipped kitchen, those interested in local cuisine can reserve a table at Lahepere villa, a family run restaurant with Michelin Guide mention, or Wicca restaurant at Laulasmaa village. Padise Kastell in a nearby village offers a simple local seasonal menu and is a nice place to have a coffee after visiting the monastery.

Planeeri unustamatu puhkus juba täna!

Hindade nägemiseks vali endale sobivad kuupäevad